Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Забавни украси

Продавам весела вазна,со приjaтна зелена боja-50 денари. [slika:4d87da40-5e1e-4e92-a1db-c1f5122fc0dc]
2015 08 30
Букви-лепенка за sид во куjна. Може да се разместуваат. 150 денари. [slika:c5bc1596-6767-44a8-950f-a4c8ae79334c]
2015 08 30
Новогодишно мече-200 денари 20см висина [slika:c9a1917a-61e9-4052-8ce2-10ec53b58fcb]
2015 08 30
Рачно изработена чиниja-украс 150 денари [slika:62664ee6-ff7d-44fb-9f78-d871e794c664]
2015 08 30
Египетски мотив,рачна изработка- 500 денари. Гратис керамички украс. [slika:02a1cbe6-a488-4802-89ed-c8cf58c315f2]
2015 08 30
Рачна изработка,уникат-само по едно парче. 500 денари Цртано со бои за стакло. Се пере и во машина за садови. [slika:819e3c37-0fea-4965-ad24-329b3138fc12]
2015 08 30
> GlamourLady: > Букви-лепенка за sид во куjна. Може да се разместуваат. 150 денари. [slika:c5bc1596-6767-44a8-950f-a4c8ae79334c] Zosto gi nema ovie raboti sto gi prodavate?Izbrisani li se?..Nema poveke da ima vakvi proizvodi za prodavanje na stranava?pozz
2021 03 30