Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Пријава на профил Angelovska123

Здраво, сакам да кажам во врска со членката. Пред две недели ми пиша дека сака да и испратам купачи, и кажав дека немаат прерамка, и ми побара намалување. Од 400 денари, и ги дадов за 300. СЕ беше многу коректно од моја страна. Кога и ги испратив и пишав порака дека се испратени, и кога ќе и пристигнат да ме извести. Одговор на пораката не добив. Ете поминаа две недели, ми се јавуваат од каргото и ми велат дека пратката не е подигната. Си реков може и испаднало нешто не можела да ги земи. И пишав порака, одговор нема, и се јавив на бројот што ми го даде, откако слушна за што се јавувам ми исклучи. Ако и се прај мајтап, нека оди во циркус, а не тука да си игра, денес со мене, утре со некој друг. Испадна многу некоректна и нефер. Можам и скриншотој да клам ич не ми е проблем.
2023 09 01
Profilot e blokiran
2023 09 01
Vi blagodaram mnogu.
2023 09 01