Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M svilenkasta bluza
H&M svilenkasta bluza H&M svilenkasta bluza H&M svilenkasta bluza H&M svilenkasta bluza H&M svilenkasta bluza

H&M svilenkasta bluza

250 МКД

Големина: S

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: cvetovi preklop crno roze h&m

Состојба: одлично

Додадено: 14.7.2023

Прегледи: 119

0

Cvetna bluza so preklop na H&M crno roze crveno. Na ramenicite ima falti koji se spustaat vo vid na preklop preku stomakot. Materijal e kako svila.Super za rabota vo kancelarija bez maani za S i m prakam po kargo do doma

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0